Ieteikumi

Gaismu regulējošas žalūzijas un aizkari

zaluzijas aikzari
Ierobežo gaismu telpā.

Aizkari un žalūzijas ir ne tikai elegants, papildinošs interjera dizaina elements, bet arī nodrošina praktiskas funkcijas, kad aiz loga spīd spoži saules stari, mēnessgaisma vai laternas. Tā vien gribas baudīt katru silto un saulaino dienu, taču nereti nepieciešams paslēpties no siltās un spožās saules gaismas. Vasaras karstākajos mēnešos nereti saskaramies ar problēmu – saules gaisma spīd monitoros un TV ekrānos, apgrūtinot redzamību, traucē miegu un uzkarsē telpu, pārlieku izgaismojot to.

Kad arvien vairāk un spožāk mūsu logos iespīd saulīte, mājās un birojos jāsāk domāt par telpu aptumšošanu. Šīs funkcijas pildīšanai piemēroti būs aizkaru audumi un žalūzijas ar aptumšojošu efektu. Ir gan daļēji aptumšojoši (dim-out) audumi, gan pilnībā aptumšojoši, līdz pat 99%, (blackout) audumi. Aptumšojošie audumi un žalūzijas galvenokārt paredzētas logu aizsegšanai telpās, kurās jānodrošina aptumšošanas funkcijas – birojos, izglītības iestādēs, viesnīcās vai arī vienkārši guļamistabās.

zalzijas grafikaPapildus daļējai vai pilnīgai saules gaismas bloķēšanai, aptumšojošais materiāls ir arī lieliska izvēle, ja nepieciešams nodrošināt ugunsdrošību, samazināt troksni, vai kontrolēt siltumizolāciju telpās. Lai mazinātu telpu uzkaršanu, efektīvs būs saules gaismu atstarojošs materiāls. Atstarojošo žalūziju galvenais uzdevums ir atstarot intensīvos saules starus un novērst to iekļūšanu iekštelpās, vienlaikus saglabājot telpu jauku un vēsu pat augstā temperatūrā. Saules atstarojošām žalūzijām ir īpašs pārklājums, kas atstaro saules gaismu un UV starus, līdz ar to telpa tik ļoti neuzkarst. Žalūzijas ar atstarojošu materiālu palīdzēs samazināt izmaksas par gaisa kondicionēšanu vasaras periodā, kā arī nodrošinās papildus siltumizolāciju ziemā.

Iepazīsties ar mūsu pakalpojuma piedāvājumu vai sazinies ar mums. Lai atrastu labāko risinājumu jūsu telpām gan dizaina, gan funkciju ziņā, nāc uz kādu no Kameja veikaliem un konsultējies ar mūsu speciālistiem. Nodrošinām lielu dekoratīvo (dizaina un krāsu) un atbilstošo funkciju piedāvājumu audumiem un žalūzijām gan uz vietas, gan pasūtot no plašā katalogu klāsta. Sadarbojamies ar dažādiem ražotājiem, tāpēc saviem klientiem varam nodrošināt plašu piedāvājuma klāstu gan dizaina, gan cenu ziņā. Nodrošinām pilna servisa pakalpojumu no uzmērīšanas un izstrādes līdz uzstādīšanai visā Vidzemē. Pieņemam pasūtījumus uz vietas kā arī izbraucam pie klienta. Piesaki konsultāciju vai veic pasūtījumu 📞 +371 29 333 505  📧 info@kameja.lv