Pasūtīšanas noteikumi

Pasūtījumus var veikt tikai personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Preču pasūtīšana

1. Izvēlaties preci, kas Jums iepatīkas. Uzpiediet uz tās, un tā atvērsies jaunā logā. Zem preces cenas ir lodziņš, kurā ar simbolu "+" var mainīt vēlamās preces daudzumu. Pēc preces skaita izvēles spiediet pogu "Ielikt grozā".

2. Visu izvēlēto preču sarakstu un kopējo summu varat apskatīt sadaļā "Iepirkumu grozs", kas atrodas lapas labajā augšējā stūrī.

3. Kad visas preces saliktas grozā, spiediet uz pogas "Veikt pasūtījumu". Pēc tam aizpildiet lauciņus ar vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni, pilnu adresi. Izvēlieties piegādes veidu un norādiet piegādes pilnu adresi. Sadaļā "Komentāri" Jūs varat ierakstīt papildus informāciju par pasūtījumu.

4. KAMEJA.lv klientu konsultants reģistrē Jūsu pasūtījumu darba dienās plkst. 9.00 - 18.00. Tiek pārbaudīta preču pieejamība noliktavā.

5. Neskaidrību, vai iespējamu kļūdu gadījumā, KAMEJA.lv klientu konsultants ar Jums sazinās pa telefonu vai e-pastu, lai precizētu informāciju par pasūtījumu.

6. KAMEJA.lv klientu konsultants sagatavo priekšapmaksas rēķinu, kurā tiek norādīta preces cena un sūtīšanas maksa, un nosūta to uz e-pastu, kuru klients norādījis. Maksa par sūtīšanu ir atkarīga no preces svara vai lieluma.

7. Saņemot samaksu par pasūtījumu, tas tiek nodots Latvijas pasta nodaļā vai nogādāts Omniva pakomātā darba dienās no 9.00 līdz 18.00. Sīkāk par Omniva pakomāta piepildīšanas laiki un piegādes laiki. Ja pircējam šie piegādes veidi neder, ir iespējams vienoties par citu piegādes veidu (norādot to informācijas laukā "Komentāri", kad tiek veikts pasūtījums).

Pasūtījuma apmaksa

Priekšapmaksa ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.

Rēķins jāapmaksā 3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts!

Tas tiks anulēts arī gadījumā, ja netiek aizpildīts kāds no informācijas laukiem: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, adrese, norādīts piegādes veids un pilna piegādes adrese, vai informācija norādīta nekorekti.

Pasūtījuma saņemšana

Pasūtījumu saņemsiet Jums tuvākajā Latvijas pasta nodaļā vai Omniva pakomātā.

Preču atgriešana vai apmaiņa

Visus pirkumus, kas veikti KAMEJA.lv iespējams atgriezt atpakaļ vai samainīt 14 dienu laikā no saņemšanas datuma. Preci atpakaļnosūtīšanai vai apmaiņai var nosūtīt tikai tā persona, kura ir preces saņēmējs. Preces tiek pieņemtas atpakaļ tikai tad, ja tās nelietotas tiek nosūtītas sūtījuma iepakojumā. Ja jaunās preces vērtība ir augstāka par atgriezto, jāapmaksā to starpība. Sūtījuma izdevumus apmaksā pircējs.

Atgriežamās vai maināmās preces nosūtāmas uz adresi:

SIA "Baltic Accountancy Solutions"

Rīgas iela 28

Valmiera

LV-4201