Kā Pasūtīt

 

 

SĀKOT NO 3.10 EUR

 

 

Pasūtīšanas noteikumi

Pasūtījumus var veikt tikai personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Preču pasūtīšana

1. Izvēlaties preci, kas Jums iepatīkas. Uzpiediet uz tās, un tā atvērsies jaunā logā. Zem preces cenas ir lodziņš, kurā ar simbolu "+" var mainīt vēlamās preces daudzumu. Pēc preces skaita izvēles spiediet pogu "Ielikt grozā".

2. Visu izvēlēto preču sarakstu un kopējo summu varat apskatīt sadaļā "Iepirkumu grozs", kas atrodas lapas labajā augšējā stūrī.

3. Kad visas preces saliktas grozā, spiediet uz pogas "Veikt pasūtījumu". Pēc tam aizpildiet lauciņus ar vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruni, pilnu adresi. Izvēlieties piegādes veidu un norādiet piegādes pilnu adresi. Sadaļā "Komentāri" Jūs varat ierakstīt papildus informāciju par pasūtījumu.

4. KAMEJA.lv klientu konsultants reģistrē Jūsu pasūtījumu darba dienās plkst. 9.00 - 18.00. Tiek pārbaudīta preču pieejamība noliktavā.

5. Neskaidrību, vai iespējamu kļūdu gadījumā, KAMEJA.lv klientu konsultants ar Jums sazinās pa telefonu vai e-pastu, lai precizētu informāciju par pasūtījumu.

6. KAMEJA.lv klientu konsultants sagatavo priekšapmaksas rēķinu, kurā tiek norādīta preces cena un sūtīšanas maksa, un nosūta to uz e-pastu, kuru klients norādījis. Maksa par sūtīšanu ir atkarīga no preces svara vai lieluma.

7. Saņemot samaksu par pasūtījumu, tas tiek nodots Latvijas pasta nodaļā vai nogādāts Omniva pakomātā darba dienās no 9.00 līdz 18.00. Sīkāk par Omniva pakomāta piepildīšanas laiki un piegādes laiki. Ja pircējam šie piegādes veidi neder, ir iespējams vienoties par citu piegādes veidu (norādot to informācijas laukā "Komentāri", kad tiek veikts pasūtījums).

Pasūtījuma apmaksa

Priekšapmaksa ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu.

Rēķins jāapmaksā 3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts!

Tas tiks anulēts arī gadījumā, ja netiek aizpildīts kāds no informācijas laukiem: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, adrese, norādīts piegādes veids un pilna piegādes adrese, vai informācija norādīta nekorekti.

Pasūtījuma saņemšana

Pasūtījumu saņemsiet Jums tuvākajā Latvijas pasta nodaļā vai Omniva pakomātā.

Preču atgriešana vai apmaiņa

Visus pirkumus, kas veikti KAMEJA.lv iespējams atgriezt atpakaļ vai samainīt 14 dienu laikā no saņemšanas datuma. Preci atpakaļnosūtīšanai vai apmaiņai var nosūtīt tikai tā persona, kura ir preces saņēmējs. Preces tiek pieņemtas atpakaļ tikai tad, ja tās nelietotas tiek nosūtītas sūtījuma iepakojumā. Ja jaunās preces vērtība ir augstāka par atgriezto, jāapmaksā to starpība. Sūtījuma izdevumus apmaksā pircējs.

Atgriežamās vai maināmās preces nosūtāmas uz adresi:

SIA "Baltic Accountancy Solutions"

Rīgas iela 28

Valmiera

LV-4201

Privātuma Politika

1. Vispārējie SIA "Baltic accountacy solutions" interneta veikala www.kameja.lv privātuma politikas noteikumi:

1.1 Šie privātuma noteikumi (turpmāk tekstā – "Noteikumi") reglamentē interneta veikala www.kameja.lv (turpmāk – "Pārdevējs")  pamatprincipus un kārtību, kas klientam (turpmāk - "Pircējam") jāievēro.
1.2. Personas, kas jaunākas par 18 gadiem,  nevar veikt pasūtījumus.

2. Reģistrācijas noteikumi:

2.1 Kameja.lv reģistrācijas forma ietver pilnīgu, visaptverošu un precīzu informāciju par Pircēju. Ja reģistrācijas formā tiek sniegta neprecīza, nepatiesa vai maldinoša informācija, Pārdevējam ir tiesības anulēt Pircēja pasūtījumu un dzēst datus.

2.2 Kameja.lv interneta veikals apkopo un izmanto fizisko personu datus (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un citu Kameja.lv pasūtījuma formā iekļauto informāciju), lai:
 a) apstrādātu un apstiprinātu Pircēja pasūtījumu;
 b) atrisinātu problēmas, kas saistītas ar pasūtījumu vai tā piegādi;
 c) izpildītu citas līgumā noteiktās saistības.

2.3 Personas dati tiek pārvaldīti, sekojot drošības pasākumiem, aizsargājot informāciju no neatļautas iznīcināšanas, izpaušanas trešajām personām vai citām nelikumīgām darbībām.

2.4  Citus datus, kas neatbilst personas datiem, piemēram, dati, kas saistīti ar Pircēja iegādātajām precēm, Pārdevējs ir tiesīgs izmantot statistikas vajadzībām. Datu vākšanas process neatklāj pircēja identitāti. Pārdevējs patur tiesības izmantot statistikas datus, kā arī nodot tos trešajām personām.

3. Personas datu nodošana trešajām personām:

3.1 Kameja.lv patur tiesības nodot informāciju trešajām personām tikai no punkta 2.2 mērķiem 2. punktā.

3.2 Kameja.lv apņemas neatklāt jūsu personas datus trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot likumos noteiktajos apstākļos.

4. Personas datu izmaiņas vai atjaunināšana:

4.1 Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Minētajā sakarā Pircējs var informēt SIA "Baltic accountancy solutions".

4.2 Pārdevējam ir nepieciešama pilnīga, detalizēta un atjaunināta informācija par Pircēju, lai efektīvi pildītu savu darbību.

5. Jautājumi un  pretenzijas:

5.1 Visa informācija par personas datu maiņu ir jāiesniedz e-pastā: [email protected]

5.2  Pēc paziņojuma saņemšanas, Pircējs saņems atbildi savā e-pastā.

6. Personas datu apstrāde:

6.1. Saskaņā ar šiem noteikumiem Pircējs piekrīt personas datu izmantošanai.

7. Noteikumu maiņa:

7.1 Kameja.lv patur tiesības daļēji vai pilnībā mainīt privātuma politikas noteikumus.

7.2. Ja izmantojat Kameja.lv interneta veikala pakalpojumus, mēs pieņemam, ka esat piekritis privātuma politikas noteikumiem.

8.Beidzamie noteikumi

 8.1 Šie privātuma politikas noteikumiem ir attiecināmi uz  Latvijas Republikas tiesībām.
 8.2 Visas nesaskaņas, kas radušās likumu neievērošanas gadījumā, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas vienoties, nesaskaņas tiek risinātas pēc Latvijas Republikas likumos norādītas kārtības.